BIP
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Aktualności
Święto 34 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
04.04.2013
W dniu 4 kwietnia 2013 roku, w drugą rocznicę powstania 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy obchodził swoje doroczne święto.

W dniu 4 kwietnia 2013 roku, w drugą rocznicę powstania 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy obchodził swoje doroczne święto. Uroczystości odbyły się w siedzibie 34 WOG Rzeszów  przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie.

Podczas uroczystej zbiórki Komendant 34 Wojskowego Oddziału Gospodarczego ppłk Mariusz STOPA podziękował wszystkim za duży wkład pracy, zapewniający płynność funkcjonowania oddziału, życzył zdrowia, wszelkiej zawodowej i osobistej pomyślności oraz tego, aby służba i praca w 34 Wojskowym Oddziale Gospodarczym dawała wszystkim satysfakcję i zadowolenie oraz przyczyniała się do realizacji życiowych planów i marzeń.

            Następnie odczytany został okolicznościowy Rozkaz Komendanta 34 WOG Rzeszów w sprawie Dorocznego Święta 34 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Uroczyste spotkanie było również okazją do wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w służbie i pracy żołnierzy i pracowników wojska, m.in. nagrodami pieniężnymi siedmiu żołnierzy i jedenastu pracowników wojska, krótkoterminowym urlopem nagrodowym 1 żołnierz oraz pochwałą dwóch żołnierzy zawodowych.

 

 

kpt. Daniel PAWŁUCKI


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych